موضوع جلسه لژیون: قدردانی در کنگره۶۰ و هفته ایجنت و مرزبان و اسیسانت مورخ ۱۳۹۷/۶/۱۸ به استادی آقای فرهاد

خلاصه سخنان راهنما لژیون سوم آقای فرهاد

نقشه و برنامه ریزی این جهان فیزیکی یا کارگاه ساخت این جهان، در جهان دیگری بوده است و از جنس فیزیک نبوده است. همیشه یادمان باشد که این جهان صاحب و ناظر دارد و هیچ چیزی در آن شانسی و بیخودی نیست و یک قدرتی این جهان را هدایت می کند، که هر زمان که مشکلی داریم و به بن بست می خوریم از همان قدرت کمک می خواهیم واز خداوند و خالق خود و جهان خود طلب یاری داریم.

خداوند و این قدرت مطلق، در هر لحظه به ما کمک می کند که شاید خودمان متوجه نباشیم، یکی از آنها الهام و القاء است که به افکار خودمان می رسد و از جنس همان جهانی است که این جهان را برنامه ریزی کرده است که جهان ذهنی پل ارتباطی بین این دو جهان است.

پیش می آید که ما مشکلاتی داریم که می بایست حتما کمک و یاری، از جنس فیزیک و این جهان باشد مثل مشکل اقتصادی و مالی یا همین تاریکی اعتیاد، که انسانهایی هستند که سر راه ما قرار می گیرند و کمک می کنند و هیچکدام شانسی و یا اتفاقی نیست. مثلا کسی که برای اولین بار کنگره را معرفی کرد و آدرس آن را داد، وسیله ای بود تا خداوند به ما کمک برساند، این انسانها در هر جایگاهی که هستند کانال های ارتباطی خداوند هستند که البته شاید خودشان هم نمی دانند. تشکرکردن از این انسانها که وسیله ای شدند تا من از مشکلات و تاریکی ها خارج شوم در اصل شکرگذاری از خداوند است.

شکر گذاری زبانی خوب است ولی کافی نیست، باید با عملکردهای مختلف از همان کانال های ارتباطی قدردانی نمود و با این کارمان اعلام کنیم که خدمت شما به خود را دیدیم و متوجه یاری و کمک شما شدیم. کسانی که ابتداء آموزش گرفتند و سپس خدمت می کنند. خوش به سعادت چنین کسانی در جایگاه این پل ارتباطی قرار دارند.

کسانی که بخواهند از نعمت ها برخوردار باشند، ابتداء باید آن را ببینند و شکرگذار باشند و خواهان قرار گرفتن در آن مسیر باشند، دیدن نه فقط با چشم سر بلکه کاملا حس کنند و قدردان کمک های خالق باشند.

خداوند و کسانی که خدمتگذار هستند و وسیله ای هستند برای کمک به دیگران، هیچ نیازی به قدردانی ندارند چون برای اینکه از آنها قدردانی شود خدمت نمی کنند، بلکه شخص خود من هستم که احتیاج به تشکرو قدردانی کردن دارم و نیاز دارم که هدایت شوم.

کسانی که شکرگذار هستند، هم خوبی ها و هم بدی ها را می بینند، ولی تمرکز و انرژی خود را روی خوبی ها و زیبایی ها می گذارند و همیشه خوشحال و شاد هستند و دارای سطح انرژی بالایی می باشند و انسان ناسپاس و ناراضی دائم در حال غر زدن است و انرژی خود را از دست می دهد و می خواهد با این عمل از دیگران انرژی کسب کند.

انسان شکرگذار به دلیل شاد بودن و قدردان بودن، درونش محبت دارد و همه دوستش دارند و کسانی که خوبی ها را می بینند از نعمت ها برخوردار می شوند و به سمت فراوانی هدایت می شوند و در کارشان خیر و برکت ایجاد می شود.

تهیه و نگارش: مسافر محسن
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
سعید شنبه 31 شهریور 1397 08:37 ب.ظ
تبریک به همه عزیزان لژیون سوم و تشکر از محسن عزیز بابت مطالب ارسالی
عقیل دوشنبه 19 شهریور 1397 10:48 ب.ظ
سلام و خدا قوت ...محسن جان به دلیل تهیه و نگارش این مطالب خوب و آموزنده از شما سپاس گزارم و امیدوارم همیشه موفق باشید...
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic