موضوع جلسه لژیون: سی دی آموزشی « بند تن » در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۴/۲۶ به استادی آقای فرهاد

سی دی آموزشی

« بند تن »

خلاصه سخنان راهنما لژیون سوم آقای فرهاد

منظور از تن همان جسم ما است و بند تن به منظور نفس فشرده شده که درون جسم انسان قرار دارد، و زمانی که نفس وارد جسم می شود و در این جهان و زمین قرار می گیرد به عنوان نفس واحده عمل می نماید و درون مثلثی قرار می گیرد که خود نفس و یا آن شخص در قاعده مثلث قرار دارد و ضلع سمت راست استاد و مشاوری به نام روح و در سمت چپ استادی دیگر به نام جن مشاوره می دهد، و این دو کاملا ضد هم می باشند، پس ورود به جهان خاکی همراه با اضداد آغاز می شود، چون کل این جهان بر پایه اضداد خلق و برنامه ریزی شده است.

برای شناخت و تشخیص هر موضوعی باید ضد آن را بشناسیم تا بتوانیم خودش را بشناسیم، مثلا برای درک خوبی ها و محبت اول می بایست بدی ها و ظلم را بشناسیم، یا برای تشخیص روشنایی و نور باید تاریکی و ظلمت را بشناسیم، یا زمانی گرما برای ما معنی دارد که سرما را درک کرده باشیم. و در این جهان همه چیز یک ضد و نقطه مخالف  دارد و فقط وجود خداوند است که خالق  یکتاست و هیچ تصویری از خداوند در ذهن انسان وجود ندارد.

تمامی موجودات دارای نفس هستند ولی فقط انسان است که اختیار دارد و روح و جن دارد، باقی موجودات کارهایشان از روی غریزه می باشد، انسان به واسطه روح است که ذره ای از همه صفات خداوند را دارا می باشد و اگر صفات خداوند را یک اقیانوس بی کران در نظر بگیریم، درون همه انسانها به اندازه یک قطره وجود دارد و چون از یک جنس هستند انسانها می توانند وجود خداوند را درک کنند و به درجه ای از انسانیت برسند که خالق خود را بشناسند.

در نظر بگیریم که اگر انسان فقط روح داشته باشد که فقط به دنبال کارهای درست و ارزشی است و اختیار دیگر هیچ معنی و کاربردی ندارد، پس وجود اضداد است که اختیار انسان ارزش پیدا می کند.

مشکل انسان از جایی شروع می شود که از یک سوراخ دائم گزیده می شود، اشتباه کردن لازمه دانستن است ولی تکرار اشتباه، دیگر اشتباه نیست بلکه انتخاب است.

در زندگی انسان ها اضداد می تواند مثل یک تکانه یا تلنگر عمل کند و شخصی که همیشه کارهای ارزشی و دینی انجام می دهد و بسیاری از اعمال را بد و فساد می داند، ممکن است با برخورد به اضداد در مسیر زندگی کاملا تغییر کند و خودش همان کارهای زشت و فاسد را انجام دهد، بدون اینکه خودش بداند که این چیزها در وجودش بوده است.

اگر اضداد وجود نداشته باشد، هیچ چیزی معنی ندارد و هیچ آموزشی انجام نمی شود

امکان ندارد که یک شخصیت بزرگ یا فرد موفقی وجود داشته باشد که بدون مشکل و مسائل به این جایگاه رسیده باشد و یا در حال حاضر هیچ مشکلی نداشته باشد، تنها سلاح مقابله با اضداد و نیروهای بازدارنده، فقط آگاهی و دانایی می باشد.

آگاهی + هرموضوعی نتیجه اش: برخورداری و بهره برداری از آن موضوع

برای هر موضوعی و رفع هر مشکلی به آگاهی و دانایی نیاز است، دانایی یعنی: آموزش- تفکر- تجربه

تهیه و نگارش: مسافر محسن

لژیون سوم از نمایندگی حسنانی
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic