موضوع جلسه لژیون: « شیشه و تخریب های آن » در روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۴/۱۷ به استادی آقای فرهاد

خلاصه سخنان راهنما لژیون سوم آقای فرهاد

جسم همه انسانها دارای غددهایی است که هر کدام دارای وظایف و مسئولیت هایی هستند که یکی از آن غدد، مرکز احساسات و مسائل جنسی است، در اثر مصرف شیشه و آمفتامین سوخت و ساز این غده مربوطه به سرعت زیاد می شود و تقریبا به دوازده برابر زمان طبیعی می رسد و باعث می شود تا نسبت به هر جنس مخالفی گرایش داشته باشد که در حالت عادی حتی نگاه هم نمی کند. البته بسیاری مشکلات و مسائل وحشتناک و مخرب دیگری هم ایجاد می کند.

هر سیستمی یا ماشین یا هر دستگاهی دارای تنظیمات اولیه یا تنظیمات کارخانه ای می باشد که سیستم جسم انسان هم دقیقا دارای تنظیمات اولیه و متعادلی است، تاثیری که شیشه روی انسان می گذارد همه آن تنظیمات را به هم می ریزد و دچار اختلال می شود، تا جایی که دیگر قادر به کنترل سیستم خودش نخواهد بود.

در ابتداء مصرف اینگونه فریب می خوریم که، شیشه مخدر نیست و مروفین ندارد پس اعتیاد و خماری هم ندارد، فقط محرک است و راحت و بدون هیچ مشکلی مصرف می شود چون بو ندارد و مکان خاصی هم نمی خواهد. در حالی که خبر ندارد وارد چه تاریکی شده و چه ویرانی و به هم ریختگی در شهر وجودی راه می اندازد و بازگشت به حالت اولیه و تعادل بسیار دشوار است.

بزرگترین اشتباه یک مصرف کننده شیشه در این است که گمان می کند وقتی چند روز مصرف نکند همه چیز به حالت عادی برمی گردد.

تنها راهی که می تواند به حالت اول باز گردد و حتی بهتر هم شود استفاده از شربت تریاک است، البته با روش تدریجی کنگره۶۰، با رعایت زمان و حضور در مکان مناسب، مصرف این دارو بدون برنامه و بدون جهان بینی می تواند خود به عنوان یک آنتی ایکس اضافه شود.

سفر کردن در کنگره۶۰ با این دارو، بسیاری از قسمت های دیگر جسم را فعال می کند، با ورزش منظم و جهان بینی درست، نتیجه یک جسم سالم و با تعادل داریم، چون جسم ما کاملا باز سازی شده است. مشروط به اینکه به دید یک دارو نگاه شود، اگر باری سرحال شدن یا به اصطلاح نعشع شدن استفاده شود، به سرعت میزان بالا می رود و تخریب ایجاد می کند، حال در کنگره۶۰ بسیارهستند که سالها مصرف شیشه داشته اند و با همین دارو به درمان رسیده اند و کاملا حالشان خوب است، این افراد سند ادعا کنگره می باشند.

برای درمان شیشه و خلاصی از آن باید ابتدا خود شیشه را بشناسیم که از چه ساخته شده است و ساختار آن چیست، در مرحله بعد باید تخریب ها و اثرات مصرف را شناسایی کنیم، و در بخش دیگر باید بدانیم که روش تدریجی کنگره۶۰ چگونه به درمان شیشه کمک می کند.

بسیاری از مصرف کنندگان شیشه ههنوز باور دارند که، اعتیاد ندارند، در حالی که در سال ۱۳۹۵ آمار نشان داده که ۲۶درصد از کل معتادان، به شیشه اعتیاد دارند و بسیاری از آنها در بیمارستان های روانی بستری هستند.

همه کسانی که دچار بیماری اعتیاد شده اند، به دلیل نداشتن آگاهی درست و اطلاعات اشتباه بوده است،چون فکر می کردیم که حال خوش و آرامش می دهد، انرژی و قدرت می دهد، البته شاید در ابتداء این چیزها را بدهد ولی در آینده هر چه که داده باشد را از انسان می گیرد و بسیار گران تمام می شود. مثل این است که مبلغ ۵ ملیارد تومان از ما بگیرد و در ازای آن با پراید یک دور سوارمان کند. مصرف شیشه هم دقیقا همین کار را با انسان می کند، آن حالی که چند ساعت می دهد با آن چیزهای با ارزشی که از انسان می گیرد واقعا قابل قیاس نیست.

حال که به عنوان سافر و رهجو در کنگره هستیم، متوجه باشیم کجا قرار داریم و کجا نشسته ایم و با تمام وجود به ارزش واقعی آن پی ببریم، شاید هرکدام از ما توسط دوست یا آشنایی یا هر چیز دیگری قدم به کنگره گذاشته باشیم که همه این ها فقط وسیله بوده تا بتوانیم به کنگره وصل شویم.

تک تک کسانی که عضو کنگره۶۰ هستند می توان گفت که انتخاب شده اند، حال به هر دلیلی دوباره به دنبال مصرف مواد باشند به این معنی است که خودشان تاریکی ها را انتخاب کرده اند و دیگر نباید از هیچ کسی و یا خداوند انتظاری داشته باشند و قطعا شرایط بدتر و دشوارتری در انتظارشان خواهد بود.

تهیه: مسافر جعفر

نگارنده: مسافر محسن

 

می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic