دستور جلسه لژیون: جزوه جهان بینی۲ در روز پنج شنبه مورخ  ۱۳۹۷/۴/۱۴ به استادی آقای فرهاد

جهان بینی کاربردی

جزوه شماره ۲

خلاصه سخنان راهنما لژیون سوم آقای فرهاد

تمام هستی در هستی ماست... ص۲۶

هر چیزی و هر نامی و هر موضوعی که برای انسان معنی داشته باشد درون انسان است، مثلا تمامی انسانها می توانند به هر زبان کشوری که می خواهند صحبت کنند، فقط باید آموزش بگیرند ولی یک سگ یا هر حیوان دیگری حتی اگر سالها در کلاس آموزش زبان انگلیسی حضور داشته باشد حتی یک کلمه هم نمی تواند بیان کند چون درون هر حیوانی فقط غرایز و یادگیری های خاص خودش می باشد و شکرگذاری را به صورت غریزی انجام می دهند، نه تفکر

یا مثلا در کنار یک درخت، هر جلسه لژیون برگزار شود و کلی مطالب آموزش داده بشود هیچ تاثیری بر آن درخت نخواهد داشت چون درون آن نهادینه نشده است، و فقط انسان است که به گونه ای خلق شده است که تمام هستی درونش است و فقط یادآوری می شود.

حتی مسایلی مثل حسادت، کینه و یا محبت داشتن، زمانی این چیزها برای ما معنی دارد که درون ما باشد، مثلا شخصی که محبت ندارد هیچ معنی از محبت کردن و یا خدمت کردن نمی داند و ممکن است این کار را دیوانگی و حماقت بداند.

بسیاری از مشاغل برای خود اتحادیه یا سندیکا دارند... ص۲۶

هر انسانی که وسیله جدید می سازد و یا اختراع می کند، قطعا در درون او وجود داشته است، حتی همان موضوع مافیائی هم کاملا درون انسان است یا چیزی شبیه داعش و تخریب کننده درون انسان وجود دارد.

در مورد افراد مصرف کننده مواد، هر نوع مواد مصرفی کار تخریب و ویران کننده دارد و می توان مافیائی آن شخص باشد و مثل یک جنگ داخلی کم کم ویران نماید.

همه حکومت ها یا دولت ها دارای صور آشکار و پنهان هستند، تمامی تصمیمات و تغییرات را افراد پنهان و نامشخص می گیرند و مقامات و مسئولین آشکار و مشخص فقط اجراء می کنند، دقیقا همان چیزی که بارها در مورد انسان صحبت کردیم، هر کاری و هر حرکتی و هر تصمیم و انتخابی ابتداء در صور پنهان بررسی می شود و در صور آشکار انجام و اجراء می شود و اصل موضوع و عملکرد انسان در صور پنهان می باشد.

اگر که شخصی دائم وسوسه مصرف مواد دارد و اقدام به مصرف کردن می کند، در حقیقت همان مافیائی یا داعش درونی اوست که شروع به حمله و تخریب کرده است و او هم اجراء می کند. ولی شخصی که ارتش و نظام مقتدر و قوی داشته باشد اجاز ه ورود نیروهای تخریبی را نمی دهد،

ارتش و نظام هر انسانی همان دانایی اوست و برای داشتن ارتش و نظام قوی و مقتدر می بایست دانایی خود را بالا ببرد. ( خرید سی دی و استفاده از آن مثل خرید سلاح برای ارتش است )

هر چقدر که دانایی نفس انسان بیشتر باشد، دامنه اختیاراتش هم بیشتر می شود و حق انتخاب بیشتری دارد، مثلا کشوری که ارتش قوی و بزرگی دارد برای مذاکره کردن هم حق بیشتری می برد.

درمان اعتیاد هم یک جنگ است و برای پیروز شدن باید دائم به قدرت نظامی خود اضافه کنیم و به نفس خود دانایی تزریق کنیم، با انجام یک سفر منظم و با کیفیت، نفس خود را قوی و نظامی کنیم. با نظم در جلسات، نظم در خوابیدن و بیداری، نظم در تغذیه و داشتن نظم در تمامی مسائل زندگی. یادمان باشد تا زمانی که شهر یا کشور وجودی در تصرف نیروهای تخریبی باشد هیچوقت نمی توان منظم شد و برنامه ریزی منظم داشت.

برای پیروز شدن در هر جنگی لازم است شناخت کاملی از دشمن داشته باشیم، حال دشمن درونی خودمان را شناخته ایم که بیشترین و بزرگترین ضربه را وارد کرده است، که همان جهل و نادانی خودمان است و سلاح مقابله  فقط دانایی است.

برای خلاصی از اعتیاد و درمان شدن، کنگره بهترین جایی است که می شود به نتیجه رسید، چون کنگره۶۰ ساختار قدرتمندی دارد و بالا رفتن دانایی و علم کنگره دلیل موفقیت است. اگر اینطور نبود خود من: چطور می توانستم با آنتی ایکس شیشه به درمان برسم و راهنما بشوم.

تهیه و نگارش: مسافر محسن
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 
درباره ما ...
دریافت نشریات و فایل های صوتی ...
دریافت کتاب «عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر» نویسنده: مهندس حسین دژاكام دانلود نوشتارها و فایلهای صوتی کنگره 60 در قالب فایل Mp3 و PDF
اشعار شاعران کنگره 60
اشعار شاعران کنگره 60
مسافران و همسفران محترم کنگره 60 می توانند اشعار خود را به ایمیل: adezhakam@gmail.com برای آقای امین دژاکام ارسال کنند.
نویسندگان ...
آمار سایت ...
• تعداد مطالب:
• تعداد نویسندگان:
• آخرین بروز رسانی:
• بازدید امروز:
• بازدید دیروز:
• بازدید این ماه:
• بازدید ماه قبل:
• بازدید کل:
• آخرین بازدید:

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic